Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Agile on the Boat

18 maja 2018 @ 09:00 - 18:00

349PLN

Agile on the Boat to unikatowa na skalę Polski konferencja Agile. Cechą, która nas wyróżnia jest praktyczna warsztatowa forma, pozwalająca lepiej opanować praktyczne umiejętności i narzędzia. Uczestnicy pracują w małych grupach, które pozwalają lepiej skupić się na celu ćwiczenia, a także nawiązać głębszą relację z prowadzącym i współuczestnikami. Wymiana praktycznej wiedzy jest znakomitym motywatorem, by po konferencji z nowym zapałem zabrać się do usprawniania codziennej pracy.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na drugi rejs naszą zwinną Barką.
Podobnie jak w roku ubiegłym chcemy w warsztatowy sposób skupić się na trzech ścieżkach:

ZWINNY ZESPÓŁ
ścieżka poświęcona miękkim i twardym umiejętnościom przeznaczonym dla wszystkich, którzy pracująz zespołami developerskimi (lub są developerami).
ZWINNY PRODUKT
to ścieżka przeznaczona dla Product Ownerów, Project i Product Managerów.Będziemy w niej pracować nad przyrostowym, zwinnym i „szczupłym” rozwojem produktów.
ZWINNA ORGANIZACJA
w tej ścieżce zapraszamy do przećwiczenia z uczestnikami narzędzi i mechanizmów, które sprawdziły Wam się przy pracyw szerszym kontekście organizacji. Wszystko, co związane ze współpracą między zespołami,wprowadzaniem zmian, pracą z zarządem czy okiełznaniem zależności.

Szczegóły

Data:
18 maja 2018
Czas:
09:00 - 18:00
Koszt:
349PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://agileontheboat.pl/

Miejsce

Barka Tumska
Wyspa Słodowa 10
Wrocław, Polska

Organizator

Agile Wrocław
Strona internetowa:
https://www.meetup.com/AgileWroclaw/